ART / Lithographs / Graphic art 11409354
nr 1140 9354
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Karin Dahlin (b. 1975), 2/90, sheet: 61x45,
GRAPHIC ART, Karin Dahlin (f. 1975), 2/90, bladets mått: 61x45
Karin Dahlin, Swedish painter, born 1975.
SEK 100
Monday October 30 2017
at 19:43:23
30/10 19:30:33