KONST / Litografier / Grafiskt blad 11409354
*
nr 1140 9354
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Karin Dahlin (f. 1975), 2/90, bladets mått: 61x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 oktober 2017
kl 19:43:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/10 19:30:33
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
nr 1140 9354
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Karin Dahlin (f. 1975), 2/90, bladets mått: 61x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/10 19:30:33 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50